додому Новини На Тернопільщині абітурієти склали НМТ: як все було

На Тернопільщині абітурієти склали НМТ: як все було

634

Основна сесія національного мультипредметного тесту 2023 добігла кінця. Складання іспитів відбулося в найбільших містах України та в 47 містах за кордоном. Участь в основній сесії взяли майже 9 тисяч випускників шкіл області. Про те, як склали іспити цьогоріч розкаже наша Юлія Пацкаль.

Щороку для вступу до вищого навчального закладу України випускникам потрібно скласти іспити. Через повномасштабну війну вже другий рік поспіль замість традиційного ЗНО абітурієнти проходять національний мультипредметний тест. 20 червня завершилась основна сесія тестування. На Тернопільщині вже підбили перші підсумки.

Тестування провели в 10-х населених пунктах нашого краю. Для цього створили 20 тимчасових екземенаційних центрів, які забезпечили комп’ютерами. Кажуть, цьогоріч продумали усе до дрібниць, тож списати вступники не мали можливості.

Обов’язковими предметами тестування були українська мова і математика. Третій предмет обирали учасники самостійно.

Офіційні результати тестування та успіхи випускників оголосять вже за тиждень. Чимало абітурієнтів нашого краю складали іспит за кордоном. Їхні результати теж врахують до загальних підсумків по Тернопільській області. Ті учасники, які не мали можливості взяти участь або завершити тестування з важливих причин, можуть зареєструватись на додаткову сесію, що розпочнеться вже у липні.