додому політика На Тернопільщину прибули міжнародні спостерігачі на виборах 25 травня

На Тернопільщину прибули міжнародні спостерігачі на виборах 25 травня

444

Президентські вибори в Україні будуть демократичними, чесними та прозорими. Українська влада у цьому запевняє, а світ висловлює на це щирі сподівання. Сьогодні голова Тернопільської ОДА Олег Сиротюк зустрівся з представниками ОБСЄ, які працюватимуть міжнародними спостерігачами на виборах 25 травня. Організація безпеки та співробітництва в Європі на запрошення Міністерства закордонних справ України відкрила місію зі спостереження за достроковими виборами Президента України. Сотня довгострокових спостерігачів вже працює на території всієї країни. Їх завдання: спостереження за процесом підготовки, проведення виборів та підрахунком голосів. Ще 900 короткострокових спостерігачів приїдуть в Україні для відстеження перебігу подій у день голосування.

Робсон Карл Крістер Рутгер, офіційний спостерігач ОБСЄ: "Ми не будемо висловлювати свою думку про політичні партії та кандидатів. Тому що це вибір громадян України і в цьому суть виборів. Ми є повністю нейтральними в цій ситуації. В нас немає думки хто виграє. Так як і ви ми сподіваємось на прозорі і чесні вибори".

 

 

 


Олег Сиротюк, голова Тернопільської ОДА: "Зараз наше завдання забезпечити все необхідне, щоб люди отримали можливість побачити на цих президентських виборах побачити зовсім інші підходи. Отримати чесну виборчу кампанію. Отримати демократичні вибори, отримати прозорі вибори. Для того, щоб наша країна могла обрати президента нашої держави. І всі розуміли, що ці вибори пройшли чесно і відкрито за всіма міжнародними стандартами".