додому суспільство На Тернопільщину повертається тепло

На Тернопільщину повертається тепло

433

Синоптики кажуть, до нас іде "бабине літо". У найближчі дні буде малохмарно та сухо, а температура повітря поступово підніметься до 20 градусів тепла вдень. 

 

Вересень пригрів сонцем, поморозив вітром і полив дощами. А початок жовтня ще й снігом Тернопільщину притрусив. Температура в перші дні місяця не тішила, а ночі принесли ще й заморозки, місцями до 5 градусів.

Оксана Софінська, завідувач сектору організації робіт Тернопільського обласного гідрометеоцентру: "Закінчення вересня, початок холодний жовтня не був таким типовим для нашого регіону, хоча аномальних процесів ми також не вбачаємо, оскільки такі температурні показники з мокрим снігом, нічними заморозками, спостерігались на території Тернопільської області. Це був 2003-й рік, коли жовтень був подібний до цьогорічного холодного".

Типовішою для жовтня є суха та тепла погода, кажуть в Тернопільському обласному гідрометеоцентрі. Про це він нагадає у наступні. Метеорологи кажуть, до нас іде "бабине літо"

Оксана Софінська, завідувач сектору організації робіт Тернопільського обласного гідрометеоцентру: "Ще на 8 жовтня вночі очікуються місцями заморозки до мінус двох градусів. Денні показники будуть в межах від 12-17 градусів тепла. З подальшими днями в нас заморозки поступово припиняться. Тобто нічні температури коливатимуться в межах від 1 до 6 тепла, від 2 до 7, а в подальшому і 5-10 градусів тепла. Денні становитимуть 15-20, 13-18 градусів тепла".

Така погода збережеться майже до кінця тижня. Далі синоптики прогнозувати поки не беруться. Радять насолоджуватись тим, що маємо і не чекати суворої зими вже відтепер. Про зиму говорити ще рано.