додому надзвичайне На Тернопільщину насувається шторм

На Тернопільщину насувається шторм

604

На Тернопільщину насувається шторм. На завтра, 18 вересня, синоптики прогнозують різке погіршення погоди. Увесь день на території області будуть сильні дощі, вночі місцями пройдуть грози. Ми не перші, хто буде мокнути під осіннім дощем. Наприкінці минулого тижня від злив потерпали мешканці Житомирської, Одеської, Рівненської, Миколаєвської та Кіровоградської областей. На Тернопільщині, за словами метеорологів, дощитеме до кінця тижня.

Оксана Софінська, завідувач сектору організації робіт Тернопільського обласного гідрометеоцентру: "У зв'язку із впливом циклонічної депресії, яка розташована на півночі європейського континенту, 18 вересня на Тернопільщині погодні умови ускладняться. Прогнозуються сильні дощі, поривчастий вітер 15-20 м/с. Вночі подекуди можливі грози і зниження температурних показників. Вночі температури повітря опускатимуться до показників 5-10 градусів тепла, а вдень у межах 12-17 градусів тепла".

Найгіршою погода буде 18 вересня. А вже з 19 вересня вітер та сильні опади на Тернопільщині припиняться. Проте короткочасні дощі в області будуть до кінця тижня. Циклон принесе також похолодання. Температура повітря вночі коливатиметься від 3 до 9 градусів тепла. Вдень стовпчики термометрів показуватимуть 10-15 тепла.Така температура відповідає кліматичним нормам, наголошують синоптики. І кажуть, на Тернопільщину прийшла справжня осінь.

Оксана Софінська, завідувач сектору організації робіт Тернопільського обласного гідрометеоцентру: "Тільки вересень і ми думаємо, що і більш високі температурні показники і вагомі зниження ще попереду. І все таки ми сподіваємось, що ще прийде той період часу "бабине літо", коли температурні значення будуть дещо вищі, ніж кліматична норма відповідно до даного регіону".