Головна суспільство На Тернопільщину із Луганська прибула ще одна сім’я переселенців

На Тернопільщину із Луганська прибула ще одна сім’я переселенців

224

Тернопільщина вже прийняла майже 500 людей, які переселяються сюди з зони проведення антитерористичної операції та окупованого Криму. При цьому більшість, а це понад триста осіб, їдуть до нас зі Сходу України. Тут їх зустрічають рідні та друзі, а за потреби – волонтери та рятувальники.

Із зони проведення антитерористичної операції люди втікають безперервно. Тернопільщину тимчасовим чи постійним місцем проживання обирають ті, хто має тут родичів чи знайомих, і люди, яким подітись ніде. Останні переселенці приїхали сюди сьогодні. Жінку з Донецької області вранці з поїзда зустріли рятувальники, яким вона про приїзд повідомила завчасно, і забезпечили їй тимчасове житло. Навіть за бажання не змогла б дістатись до Тернополя самостійно хвора пенсіонерка з Луганська. Сюди приїхала разом з дочкою.

– Це моя сестра з мамою приїхали. Мама лежача, після інсульту. Приїхали з Луганська, бо будинок в такому стані, що там жити практично неможливо, розбомбили.

Рятувальникам довелося транспортували жінку з вагона потягу в автомобіль швидкої допомоги на ношах.  Далі її відвезли в Петриківський геріатричний пансіонат, де забезпечать необхідні умови проживання та медичний догляд. Hазом з цими переселенцями в нашу область вже приїхало майже 5 сотень мешканців Криму та східних областей.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here