додому суспільство На Тернопільщині запрошують волонтерів до участі у благодійній акції “Серце до серця”

На Тернопільщині запрошують волонтерів до участі у благодійній акції “Серце до серця”

352

На Тернопільщині запрошують волонтерів до участі у благодійній акції "Серце до серця". Цього року вона відбудеться вже ввосьме. У 2012 волонтери зібрали більше 100 тисяч гривень, за які купили п'ять інсулінових помп для дітей хворих на цукровий діабет. Ще дві помпи подарували дітям благодійники. Цього року акція "Серце до серця" стартує 7 квітня. Усі зібрані гроші спрямують на потреби дітей з вадами слуху.

Цього року організатори благодійної акції "Серце до серця" планують купити обладнання для дітей з вадами слуху.

Ірина Вонс, голова Тернопільської обласної організації "Молода Просвіта": "Ми співпрацюємо з МОЗ, нас вони включили в свою програму. Лікарі проведуть нараду, обговорення, скажуть яке саме потрібно обладнання, для яких дітей, якого віку, що необхідно на даний момент, що треба закупити. Планується закупити обладнання для пологових будинків, для того щоб зразу при народженні можна було визначити чи є в дитинки проблеми з слухом, як дитинка розвивається, також планується закупити обладнання для обласних дитячих лікарень, щоб допомогати дітям покращити слух, виправити його".

Якщо волонтери назбирають більшу суму грошей, каже Ірина Вонс, дітям з вадами слуху куплять слухові апарати. Акція "Серце до серця" стартуватиме на Тернопільщині 7 квітня триватиме до 28 квітня. В цей час у школах, магазинах, супермаркетах, аптеках Тернополя стоятимуть скриньки, куди можна буде покласти гроші. Також пожертвування збиратимуть волонтери, які матимуть скриньку з відповідною символікою благодійного фонду "Серце до серця". Стати волонтером акції просто, є відповідні групи в соціальних мережах, крім цього можна звернутися до регіонального представника благодійного фонду – Арсена за номером телефону – 0976115988.

Ірина Вонс, голова Тернопільської обласної організації "Молода Просвіта": "Волонтером бути, то є почесна місія. Одразу ж хочу навести приклад з Польщі, – там є дуже велика кількість волонтерів, найцікавіше, що волонтерами там навіть є люди старшого віку, навіть по 60 і більше років. В день фіналу, коли там відбувається збір грошей на вулицях, то там дуже рідко можна побачити людину, яка не має такого сердечка. Тобто настільки люди є милосердними і ця гривня, цей долар, це євро дуже допомогає дитині.  Я закликаю усіх, щоб ставати волонтерами різного віку, хто хоче допомогти дітям, також закликаю людей бути щедрими і не скупитися".

Активних волонтерів благодійної акції "Серце до серця" щороку заохочують цікавими подорожами.

Ірина Вонс, голова Тернопільської обласної організації "Молода Просвіта": "Минулого року був сплав по Дністру, було близько 30 волонтерів, які були активними, могли собі сплавитись на річці. Також в нас є дуже велика кількість поїздок як в Україні, так і за кордоном.  Вудсток-Україна в нас планується цього року. Навіть є подорожі шістьма країнами світу, тому це дуже цікаво і варто старатися, особливо тим, хто буде активним, хто назбирає велику суму грошей, тоді зможе користуватися такими заохоченнями".