додому Новини На Тернопільщині визначили кращі товари

На Тернопільщині визначили кращі товари

507

 

На Тернопільщині визначили кращі товари. Цьогоріч у Всеукраїнському конкурсі якості продукції "100 кращих товарів України" взяло участь 21 підприємство області. Троє виробників продовжили змагання на загальнодержавному рівні.

Підприємець Андрій Кузь міцно тримає в руках нагороду. Для нього це не лише подяка. Це визнання. За багаторічну сумлінну працю його та колег. Адже товар, який виробляють – особливий, для наймолодших: дитячі ліжечка. Тут про якість не сперечаються.

– Вимоги до нашої продукції, ви повинні розуміти, найвищі, тому що люди, які купляють дитячі меблі, стараються, щоб вони були якісними. Для немовлят вони повинні бути на першому місці. І тому в нашому виробництві на підприємстві стараємось, щоб якість була на першому місці. Якість, підбір відповідальних людей і праця з ранку до пізнього вечора, кожен день, – розказує приватний підприємець Андрій Кузь.

У регіональному етапі конкурсу взяли участь понад тисяча двісті підприємств України. Участь у загальнонаціональному підтвердили більше двох сотень з них. Продовжили змагання і троє виробників з Тернопільщини. Загалом же на звання виробників кращих товарів України у номінаціях продовольча продукція, промислові товари для населення, роботи та послуги цьогоріч претендувало 21 підприємство області. Головна Конкурсна Комісія оцінювала як саму продукцію, тобто товари, роботи та послуги у порівнянні з аналогічними на українському ринку, так і її доступність, конкурентоспроможність. Брали до уваги й те, чи скаржились на якість товару споживачі. Обрали кращих серед кращих.

– Сьогоднішні кубки, нагороди свідчать про те, що Тернопільщина має великий потенціал. Органи влади, місцевого самоврядування, представники громади та підприємці спільними зусиллями допоможуть, щоб Тернопільщина мала гідний рівень розвитку, щоб в нас був поступ тільки вперед, – каже перший заступник голови Тернопільської ОДА Микола Головач.