додому здоров'я На Тернопільщині внаслідок переохолодження продовжують гинути люди

На Тернопільщині внаслідок переохолодження продовжують гинути люди

492

На Тернопільщині через переохолодження продовжують гинути люди. 9 березня у селі Крутнів Кременецького району знайшли тіло сорокарічного чоловіка, ймовірна причина смерті – загальне переохолодження організму. Як повідомляють в обласному управлінні надзвичайних ситуацій, чоловік замерз біля власного будинку, перебуваючи у стані алкогольного сп’яніння.

Переохолодження чи обмороження може призвести до летального випадку навіть при плюсовій температурі, розповідають рятувальники. Цьому підтвердження суботній випадок, – біля власного будинку на Кременеччині замерз сорокарічний чоловік.

– Враховуючи наш клімат і підвищену вологість навіть при нулі, та одному градусі тепла може статись загальне переохолодження організму. У селі Крутнів 9 березня знайшли труп чоловіка біля його ж помешкання, причиною смерті стало загальне переохолодження організму на тлі алкогольного сп'яніння, – розповіла помічник начальника управління ДСНСУ в Тернопільській області Олена Воробець.

З початку року на Тернопільщині через переохолодження 19 людей отримали травми, а семеро з них внаслідок обмороження, загинули.

– Як ми вже не раз повідомляли про правила поведінки в холодну погоду, необхідно правильно одягатись, і в стані алкогольного сп'яніння краще в холодну погоду не виходити на вулицю, – каже Олена Воробець.