додому Новини На Тернопільщині відбулось урочисте відкриття ІІ етапу проєкту “Пліч-о-пліч. Всеукраїнські шкільні ліги”

На Тернопільщині відбулось урочисте відкриття ІІ етапу проєкту “Пліч-о-пліч. Всеукраїнські шкільні ліги”

433
На Тернопільщині відбулось урочисте відкриття ІІ етапу проєкту “Пліч-о-пліч. Всеукраїнські шкільні ліги”. 6 команд взяли участь у руханці з відомими спортсменами, перевірили свої сили в естафеті та побачили показові виступи команд з чирлідингу.

 

Проєкт “Пліч-о-пліч. Всеукраїнські шкільні ліги” створили за ініціативи Президента України Володимира Зеленського. Загалом, він охоплює понад 20 областей України. Як відбувалось відкриття другого туру на Тернопільщині – дивимось.

12-ти річна Вікторія – учениця Великогаївської школи. Дівчина любить грати волейбол, тому, коли побачила у соцмережах ролик про проєкт “Пліч-о-пліч. Всеукраїнські шкільні ліги”, одразу захотіла стати його частиною.

“Ми хотіли показати свої сили”, – поділилась з нами вона.

Окрім команди, яку представляє Вікторія, у проєкті зареєструвалось понад 1200 команд з усієї Тернопільщини. Днями відбулось урочисте відкриття ІІ етапу проєкту “Пліч-о-пліч”, на яке приїхали успішні спортсмени нашої країни.

Павло Михайлович Кордіяка — український силач, найсильніша людина України 2020. Чоловік почав займатися спортом із 6 років. Тому як ніхто розуміє, що саме прищеплювання любові до спорту з юного віку, дає результати у формуванні лідерських якостей дитини та фізичному розвитку.

“Який би не був важкий час, навіть час війни, спорт  – це завжди актуально. Треба розвивати дитячий спорт, він формує потрібні якості для дітей. Спорт загартовує, об’єднує”, – зазначив він.

6 команд взяли участь у руханці з відомими спортсменами, перевірили свої сили в естафеті та побачили показові виступи команд з чирлідингу.

“Пліч-о-пліч” – це не лише про спорт. Це про лідерство, про відповідальність. Про життя колективу, про ті речі, які гуртують особистість і лідерські якості”, – розповів Віктор Устенко, заступник голови Тернопільської ОВА.

Загалом проєкт охоплює понад 20 областей, він спрямований на розвиток фізичної культури і спорту України. Завершиться проєкт всеукраїнським етапом у червні 2024 p.