додому суспільство На Тернопільщині вантажівка перекинулася у сніговий замет

На Тернопільщині вантажівка перекинулася у сніговий замет

332

Дві автівки у вихідні потрапили у снігові замети на Тернопільщині. 7 грудня на автодорозі Тернопіль-Івано Франківськ, поблизу села Добре Поле Бучацького району вантажівка з причепом перекинулась та потрапила в замет. Того ж дня близько 20 години вечора на автодорозі Кременець-Тернопіль у Збаразькому районі у сніговий полон потрапив автомобіль "Volkswagen", в якому знаходились водій та двоє неповнолітніх дітей. Допомога надійшла вчасно.

Сильних снігопадів ще не було, а автівки вже потрапляють у снігові пастки. 7 грудня близько 18 години на автодорозі Тернопіль-Івано Франківськ, поблизу села Добре Поле Бучацького району, перекинувся та застряг в сніговому заметі вантажний автомобіль з причепом.

Сергій Данілін, начальник відділу інформації та камунікацій з громадськістю УДСНС України у Тернопільській області: "Для вивільнення автомобіля залучались бійці 9-ї пожежно-рятувальної частини, рятувальники здійснили заходи щодо відбуксирування автаз проблемної ділянки дороги".

Того ж дня близько 20 години на автодорозі Кременець-Тернопіль, у  Збаразькому районі у сніговий замет потрапив автомобіль «Volkswage», в якому знаходились водій та двоє малолітніх дітей.

Сергій Данілін, начальник відділу інформації та камунікацій з громадскістю УДСНС України у Тернопільській області: "Черговий караул 4 частини здійснив заходи щодо буксирування автомобіля легкового Volkswage, в якому знаходились 2 малолітніх дітей та водій".

Рятувальники наголошують, зима тільки починається, тому осоливе прохання доводіїв бути готовими до будь-яких випадків, про всяк випадок рятувальники радять запастись паливом, мати з собою протибуксирувальні ланцюги, лопати.