Головна освіта На Тернопільщині участь в ЗНО візьме більше семи тисяч абітурієнтів

На Тернопільщині участь в ЗНО візьме більше семи тисяч абітурієнтів

204

Три тижні залишається до початку зовнішнього незалежного оцінювання. На Тернопільщині участь в ЗНО візьме більше 7 тисяч абітурієнтів.  3 червня стартує незалежне оцінювання, а першим буде тестування з іноземної мови. Вже цього тижня абітурієнти отримають запрошення на тестування.

– Вже цього тижня мають надійти на персональні сторінки наших зареєстрованих абітурієнтів, а їх понад 7 200  у нашій області, запрошення на тестування. І відповідно ці самі запрошення мають прийти на домашню адресу поштою для того, щоби абітурієнти знали, в якому  пункті тестування, в якому навчальному закладі вони будуть складати той чи інший предмет, – пояснює заступник директора ТОКІППО з питань ЗНО та моніторинку якості освіти Юрій Шайнюк.

За тиждень розпочнуть навчання і наради для персоналу пунктів тестування. На Тернопільщині створять таких двадцять пунтків тестування. Тести у нас не тільки складатимуть, а й перевірятимуть відкриту форму тестів, зокрема з української мови та літератури і з англійської мови. Зараз ще є час, аби пригадати вивчене і добре скласти ЗНО, наголошують організатори. Підлянути чи списати на тестуванні не дадуть, як і користуватися телефонами чи іншими електронними засобами. Під час тестування проведуть технологічну перерву, під час якої перевірять абітурієнтів з металошукачем. Та налаштовувати себе радять організатори на позитив, проте розраховувати на власні знання.

– Ми будемо зустрічати абітурієнтів з посмішкою на обличчі і ми раді будемо їх бачити. В них і так зараз дуже багато негативної інформації. Я думаю, що наші люди, наш персонал зробить все для того, щоби екзамени пройшли строго, але без надмірного емоційного перевантаження, – каже Юрій Шайнюк.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here