додому духовність На Тернопільщині розпочався Всеукраїнський місячник Червоного Хреста “Сила гуманності”

На Тернопільщині розпочався Всеукраїнський місячник Червоного Хреста “Сила гуманності”

422

На Тернопільщині розпочався Всеукраїнський місячник Червоного Хреста "Сила гуманності". Цьогоріч він співпадає з Великим постом. Тож працівники, волонтери закликають мешканців області не залишатися осторонь чужої біди. Одяг, продукти, іграшки, засоби особистої гігієни – все це потрібно приносити у міські та районні організації Червоного Хреста. "Силу гуманності" проявити може кожен, закликає червонохресна спільнота. Цьогорічний місячник особливий і тим, що 18 квітня Товариство Червоного Хреста України відзначатиме 95-ту річницю створення.

Місячник Червоного Хреста проводять щороку. Хоча у такому ритмі Червоний Хрест працює щодня. Квітень буде насичений благодійними акціями: "Квітка добра і милосердя", "День здоров'я". З лекціями про благодійну орнанізацію та милосердя завітають у школи та вищі навчальні заклади. Діти також і самі братимуть участь у акціях Червоного Хреста. 
 
Олександра Бригадир, голова Тернопільської обласної організації Товариства Червоного Хреста України: "Будемо збирати продукти, то будемо залучати дітей,щоб вони допомогли нам стареньким розносити. Ми маємо дуже гарний приклад з Міжнародного дня людей похилого віку, 1 жовтня, де ми взагалі силами дітей збираємо ті продуктові набори: один набір з класу і діти самі відвідують наших одиноких людей і дуже сильно задоволені, як одні, так і другі, як одинокі люди,так і діти".
 
Лише спільні зусилля, спрямовані на допомогу людям, можуть дати позитивні результати, переконують у благодійній організації. Одним з найважливіших завдань Червоного Хреста завжди було, є і буде знаходитись поруч з людьми, які належать до найуразливіших верств населення, і всіляко допомагати їм. Та один у полі не воїн. Тож червонохресна спільнота просить про допомогу кожного мешканця області.
 
Олександра Бригадир, голова Тернопільської обласної організації Товариства Червоного Хреста України: "Є дуже гарна нагода поприбирати шафи. Тому, що різні ситуації є: можуть діти вирости, може людина похудати або поправитися. І щоб люди не виносили, не ставили під смітник. У місті Тернополі – це міська організація Червоного Хреста, в якій працює банк речей, так він називається. Туди приходять одні люди здають, а інші набагато більше приходять і забирають собі для подальшого користування. У нас в кожній організації Червого Христа створений такий банк речей".
 
Речі можна приносити щодня: з 9 до 17 години без обідньої перерви. У Тернополі банк речей знаходиться на вулиці Київській, 3б. У райцентрах речі можна приносити у районні організації Товариста Червоного Хреста України.