додому благоустрій На Тернопільщині розгорнули 44 пункти обігріву, синоптики прогнозують посилення морозу

На Тернопільщині розгорнули 44 пункти обігріву, синоптики прогнозують посилення морозу

482

18 людей постраждало на Тернопільщині через переохолодження у грудні. 11 отримали різні ступені обмороження, а 7 мешканців області загинуло. 18 грудня з діагнозом загальне переохолодження госпіталізували 47-річного чоловіка в Кременецьку районну лікарню. Того ж дня в Козівську райлікарню з обмороженням пальців обох рук І-ІІ ступеня потрапив мешканець села Глина.

Територіальне управління МНС України в Тернопільській області закликає людей у сильні морози не виходити на вулиці без потреби і тим більше не перебувати надворі тривалий час. Наразі в області вже розгорнули 44 пункти обігріву. Здебільшого вони знаходяться в ценральних районних лікарнях чи при інших закладах охорони здоров'я. Завтра мобільний пункт обігріву розгорнуть у Тернополі в парку Шевченка. Там люди зможуть обігрітися, випити чаю. Ці заходи – не надмірні, кажуть рятувальники, бо синоптики прогнозують похолодання.

В найближчі дні погоду на Тернопільщині буде обумовлювати сибірський антициклон: температура повітря вночі  знизиться до мінус 15-20, вдень буде 6-11 градусів морозу, кажуть у Тернопільському гідрометеоцентрі. Снігопадів не прогнозують, та передбачають слабкий туман, а на дорогах – ожеледицю. Така погода на Тернопільщині збережеться до 24 грудня.