![2021-12-14-26](https://tv4.te.ua/wp-content/uploads/2024/01/2021-12-14-26-640x427.jpg)
24 січня на території Тернопільської області виявили 3 артилерійські снаряди часів Другої світової війни та одну мінометну міну часів Першої світової війни.
Піротехніки вилучили в полі біля села Бенева Золотниківської ТГ Тернопільського району та знешкодили в безпечному місці 3 артилерійських снаряди АС-76 мм.
Головне управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Тернопільській області застерігає: пам’ятайте, якщо ви знайшли предмет, який зовні нагадує боєприпаси, або є підозрілим – не торкайтеся його. Про знахідку негайно повідомляйте рятувальникам, зателефонувавши за номером телефону «101». Правильно і безпечно знешкодити вибухонебезпечні предмети здатні лише досвідчені фахівці.