![437724583_831672388994075_8015246174180231457_n](https://tv4.te.ua/wp-content/uploads/2024/04/437724583_831672388994075_8015246174180231457_n-640x427.jpg)
На автодорозі М-30 Стрий — Ізварине патрульні поліцейські зупинили автомобіль Opel, що рухався з перевищенням швидкості. В транспортному засобі перебував схвильований чоловік. Він повідомив, що поспішає до лікарні, адже його дочка потребує невідкладної медичної допомоги — вона задихається.
Патрульні Дмитро Петрик та Любов Робак, не зволікаючи, зі спецсигналами супроводили автомобіль до медичного закладу. Дитину передали медикам для надання кваліфікованої допомоги.