додому суспільство На Тернопільщині почали добровільно звільнятись міліціонери

На Тернопільщині почали добровільно звільнятись міліціонери

335

Без погонів – добровільно. На Тернопільщині почали звільнятись міліціонери. Це підтверджує повідомлення на сайті управління Міністерства внутрішніх справ України в нашій області. Скільки людей написали заяви та причини звільнень не коментують ні самі міліціонери, ані керівництво структури.

Натомість в офіційному повідомленні на сайті йдеться: "Працівники міліції нині несуть службу в умовах, коли доводиться забезпечувати охорону громадського порядку під час проведення багатолюдних акцій. До обов’язків людей у формі входить підтримання правопорядку не лише в області, в якій вони служать, а й в інших населених пунктах держави, якщо виникає така потреба. У цьому міліціонери присягнули на вірність своєму народові. Деякі співробітники міліції виявилися не здатними професійно виконувати покладені на них обов’язки: написали рапорти на звільнення та відмовились захищати тернополян, у тому числі тих, які перебувають за межами області".

Місцеві ЗМІ, посилаючись на джерела в лавах міліції, повідомляють: правоохоронці звільнилися, бо відмовились їхати до Києва. На працівників правоохоронних органів посилається у своїй заяві і голова Комітету національного спротиву у нашому регіоні.