додому надзвичайне На Тернопільщині почали частіше красти дорогі автомобілі

На Тернопільщині почали частіше красти дорогі автомобілі

330

На Тернопільщині почали частіше красти дорогі автомобілі. Останній випадок трапився 16 червня: у центрі Тернополя викрали автомобіль "Тойота Ленд Крузер". Власник запевняє, залишив автівку лише на 10 хвилин. Міліція шукає машину та злодіїв. Маєте інформацію – телефонуйте на номером 102.

Від початку року у Тернополі вкрали три дорогих автомобілі: у січні на Майдані Волі чорний Лексус, у квітні черговий угін – на вулиці Броварній Лексус сірого кольору, приблизна вартість якого більше як 125 тисяч доларів. Останній угін – 16 червня в центрі міста, за 10 хвилин викрали Тойоту Ленд Крузер. Жодну з цих іномарок не знайшли.

– 16 червня по вулиці Руській один в місті Тернополі скоєно незаконне заволодіння автомобілем Тойота Ленд Крузер, чорного кольору, особливі прикмети даного автомобіля – тоновані вікна та заднє вікно. Викрадення сталось за словами власника в період з 14.30 до 14.40, – розповідає інспектор УДАІ УМВСУ в Тернопільській області Микола Ігнатченко.

Наразі правоохоронці розшукують викрадене авто та людей, які це скоїли. Аби уникнути угону авто, інспектори ДАІ радять найперше обладнати машину протиугінним пристроєм. А щоб зловмисник взагалі відмовився від свого задуму, необхідно використовувати багаторівневий підхід до захисту автомобіля. Крім цього не варто залишати ключі в замку запалювання і обов"'язково замикати машину, двері, вікна навіть якщо відходите ненадовго. Не лінуйтеся зайвий раз все перевірити.

– Щоб автомобіль не став предметом злочинних посягань власнику необхідно подбати про його безпеку. Після придбання авто відразу обладнати протиугонними пристроями та сигналізацією, а також застрахувати в надійній страховій компанії. Не довіряти нікому ключі, не залишати автомобіль без включеної протиугонної сигналізації, – каже Микола Ігнатченко.