Головна Новини На Тернопільщині побільшало мільйонерів

На Тернопільщині побільшало мільйонерів

345

На Тернопільщині побільшало мільйонерів. Було 21, а стало 24. В головному управлінні Міндоходів у Тернопільській області  підбили підсумки деклараційної кампанії 2013 року. Всього тернополяни та мешканці області подали майже 10 тисяч декларацій на суму майже 449 мільйонів гривень. З них вони зобов'язані сплатити в державну казну майже 13 мільйонів гривень. Податківці кажуть, кількість поданих декларацій свідчить про високу свідомість громадан.

Термін подачі декларацій закінчився 1 травня. Цьогоріч декларацій подали менше, ніж минулого року. Податківці пояснюють, це через зміни в оподаткуванні, а також зменшення кількості людей, які отримали спадщину. Проте задекларували за 2013 рік більшу суму, аніж у 2012-ому.

– Отримані доходи задекларовані тільки в 5 тисячах випадків. 3800 декларацій було подано платниками про те, що вони мають право на податкову знижку. Податкова знижка була за оплату за навчання, за іпотечним кредитуванням і за договорами довгострокового страхування життя, – розповіла перший заступник начальника ГУ Міндоходів у Тернопільській області Марія Мельник.

Найбільше надійшло декларацій про отримані доходи у вигляді спадщини, а також від продажу рухомого майна. 24 людини з Тернопільщини задекларували дохід більше мільйона гривень. В податковій розповідають, в основному це заробіток від інвестиційних проектів і зарплата.

– Найбільша кількість мільйонерів це у місті Тернополі, 14, а також ми два маємо у Теребовлянському районі, Чортківському, і по одному в Гусятинському, Заліщинському, Кременецькому, Лановецькому.  Вони задекларували доходи на суму 239 мільйонів, – говорить Марія Мельник.

Люди, які мають право на податкову знижку, можуть подавати декларації до  кінця цього року.

– Загальне правило для всіх громадян, які претендують на податкову знижку, сума витрат не повинна перевищувати суму заробітньої плати. І найголовніше, що податкова знижка надається виключно до доходів у вигляді заробітньої плати. Якщо громадянин отримав якісь інші доходи, то на інші доходи податкова знижка не надається, а тільки до доходів заробітньої плати, – каже начальник управління доходів і зборів з фізичних осіб ГУ Міндоходів в Тернопільській області Володимир Брудко.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here