Головна суспільство На Тернопільщині можливі теракти

На Тернопільщині можливі теракти

263

На Тернопільщині можливі теракти, застерігає Служба Безпеки України. Сьогодні бойові дії тривають на Сході та не виключено, що вороги цілісності української держави можуть вдатися до терористичних актів й у інших областях України, в тому числі і на території Тернопільської області. Про це йдеться у зверненні до тернополян Координаційної групи Антитерористичного центру при управлінні СБУ в Тернопільській області.

Місцем проведення терактів, зазвичай, стають велелюдні місця: житлові  багатоповерхівки, навчальні заклади, вокзали, громадський транспорт, зупинки, супермаркети, базари тощо, а також такі важливі об'єкти як залізниця, водозабори, мости, дороги, лінії електропередач, газо- та нафтогони, підприємства,  які у виробництві використовують отруйні речовини. Вибухові пристрої можуть можуть бути замасковані під будь-що, кажуть працівники СБУ, а підкладають вибухівку зазвичай у легкодоступні місця: підставні автомобілі, підсобні приміщення адміністративних і житлових будинків, двори, складські приміщення, урни для сміття.

СБУ закликає тернополян бути уважними. Помітивши предмети, які можуть виявитися вибуховими пристроями, а також людей, які підозріло поводяться, слід негайно дзвонити на телефон довіри Управління Служби Безпеки України: код Тернополя (0352) далі 52-90-00. Координаційна група  Антитерористичного центру при Управлінні СБУ в Тернопільскій області наголошує, вчасне виявлення можливої небезпеки може врятувати людські життя.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here