![630_360_1684153895-945](https://tv4.te.ua/wp-content/uploads/2023/11/630_360_1684153895-945.jpeg)
За рік лісівники висадили орієнтовно по 2 дерева на кожного жителя Тернопільщини.
Упродовж 2023 року лісівники філій Подільського офісу висадили на Тернопільщині 2 млн 463 тис. сіянців. Про це розповіли у Тернопільській обласній військовій адміністрації.
— Проведено лісовідновлення на площі 403 га. Створено 26 га нових лісів, — йдеться у повідомленні. — Якщо порахувати, то за рік лісівники висадили орієнтовно по 2 дерева на кожного жителя Тернопільщини.
Лісівники наголошують, що одне доросле дерево виробляє близько 120 кг кисню на рік, тобто майже 100 кубічних метрів. Цього достатньо для двох людей протягом року.