Головна надзвичайне На Тернопільщині ледь не втопилась 18-річна дівчина

На Тернопільщині ледь не втопилась 18-річна дівчина

232

На Тернопільщині ледь не втопилась 18-річна дівчина. В Бережанському районі працівники рятувально-водолазної служби врятували дівчину. Її госпіталізували в Бережанську лікарню, наразі життю  дівчини нічого не загрожує.  Рятувальники Тернопільщини вкотре просять мешканців області дотримуватись правил безпеки поведінки на воді.

Все трапилося на Бережанському ставі. Рятувальники попередили хлопця і дівчину, які були напідпитку, не заходити у воду, ті спочатку послухалися, а згодом, відійшовши від рятувально-водолазної станції, 18-річна дівчина таки пішла купатися.

– Цей супутник її абсолютно не звертав ніякої уваги. Водолаз Тарас Герасимів побачив, що вона вже почала ниряти, то появляється голова, то не появляється. Поки він прибіг, вона вже була під водою. Він піднирнув під неї, дістав вже її з дна озера. Підняв її на берег, хлопці надали першу медичну допомогу, пішла з неї вода, піна. В цей момент вони викликали швидку, – розповідає начальник рятувально-водолазної служби Тернопільщини Василь Козак.

Медики дівчину госпіталізували в Бережанську лікарню. Її життю вже нічого не загрожує, каже Василь Козак. Цього року на Тернопільщині втопилося 16 людей. Рятувальники області вкотре наголошують на дотриманні правил безпеки поведінки на воді. Просять не купатися напідпитку.

– 75-80% за статистикою люди гинуть в нетверезому стані. Розпиваючи спиртне, втрачають над собою контроль, лізуть у воду. Тим паче, що багато трагіних випадків трапляються у тих місцях, де не охороняються водойми, – говорить Василь Козак.

На Тернопільщині паспортизоване єдине місце для купання – "Дальній пляж" на Тернопільському ставі. Всі інші місця є небезпечними, наголошують рятувальники.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here