Головна надзвичайне На Тернопільщині горіло Малашівецьке сміттєзвалище

На Тернопільщині горіло Малашівецьке сміттєзвалище

184

На Тернопільщині горіло Малашівецьке сміттєзвалище. Рятувальники пожежу ліквідували. Гасити такі загоряння дуже складно, бо під час горіння твердих відходів вогонь доволі швидко поширюється всередині сміттєвого масиву і по його поверхні. Частинки, що горять, розповсюджуються вітром на значні відстані, відбувається сильне задимлення значної території. Кількість пожеж через суху і теплу погоду в області зростає. Відтак, рятувальники просять людей бути обережними і не спалювати суху траву, листя та інші рослинні залишки.

Спека продовжує сприяти виникненню пожеж. На Тернопільщині щодня рятувальники виїздять гасити суху траву, сміття та інші відходи.

– Такі пожежі особливо небезпечні тим, що вони можуть поширюватися на великі території і загрожувати підпалами господарських будівель, житлових будівель та інших об'єктів. З початку тижня рятувальники вже чотири рази залучалися до подібних пожеж. 29 червня в селі Острів Тернопільського району спалахнула суха трава на відкритій території. Також 30 червня у Тернополі горіла трава на вулиці Поліській та Тролейбусній. 1 липня виникла пожежа сміття на малашівецькому сміттєзвалищі, – розповіла помічник начальника управління ДСНС України в Тернопільській області по зв'язках з громадськістю Ірина Крупа.

Рятувальники просять не палити суху траву і бути обережними.

– Рятувальники застерігають громадян бути обережними під час користування громадянами відкритого вогню. Не спалювати суху траву та рослинні залишки та побутові відходи, бо кожен такий підпал несе за собою загрозу перекидання вогню на інші об"єкти та завдає великої шкоди навколишньому середовищу, – говорить Ірина Крупа.

За самовільне спалювання сухої рослинності або її залишків передбачена адміністративна та кримінальна відповідальність, попереджають рятувальники.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here