Головна надзвичайне На Тернопільщині двоє підлітків отримали важкі опіки

На Тернопільщині двоє підлітків отримали важкі опіки

348

На Тернопільщині двоє підлітків отримали важкі опіки. В середу, сьомого липня, у Чорткові хлопці 14 та 17 років намагались відкрити металеву коробку з боєприпасами. Стався вибух. В обох підлітків майже 70% тіла обпечено. Сьогодні близько полудня потерпілих перевезли до опікового відділення Тернопільської лікарні швидкої допомоги. Стан хлопців важкий, тому жодних прогнозів медики не роблять.

Попередньо відомо, що хлопці, мешканці Чорткова чотирнадцяти та сімнадцяти років, наводили порядок в старому гаражі. Знайшовши металеву коробку, з цікавості підлітки вирішили розібрати небезпечну знахідку з допомогою болгарки. При розпилюванні несподівано стався вибух.

Ірина Крупа, помічник начальника управління ДСНС України в Тернопільській області: "Такі дії спричинили вибух з подальшим горінням, внаслідок такої пожежі потерпілі отримали опіки першого – третього ступенів важкості".

Відразу потерпілих госпіталізували у реанімаційне відділеня Чортківської районної лікарні. Однак для спеціального лікування сьогодні підлітків перевезли до опікового відділення лікарні швидкої допомоги Тернополя. Зі слів медиків, стан потерпілих важкий, 70% тіла обпечено, опіки як поверхневі глибокі, так і зовнішні.

Олександр Бадюк, лікар-ординатор відділення опікової травми і пластичної хірургії Тернопільської міської лікарні швидкої допомоги: У хлопців відмічається, так як це було в закритому приміщенні інгалаціна травма, тобто це ураження верхній дихальних шляхів, також отруєння продуктами горіння. На даний момент хлопці знаходяться у важкому стані, на завтра планується операція з імплантацією опікових ран з метою зменшення інтоксикації та рідини з поверхневих опікових поверхонь".

Батьки потерпілих відеозйомку заборонили, розповісти про нещасний випадок відмовились. Тим часом медики пригадуть: востаннє обпечених внаслідок вибуху в лікарні швидкої медичної допомоги Тернополя лікували  у січні минулого року. Тоді молоді люди потерпіли через вибух коробки з петардами.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here