![images](https://tv4.te.ua/wp-content/uploads/2024/04/images-2.jpg)
Цієї весни лісники Подільського лісового офісу відкриють для відвідувачів 16 нових рекреаційних комплексів.
6 відпочинкових майданчиків збудували у Тернопільській області та по 5 на Хмельниччині і Буковині.
“Більшість “Лісовичків” уже готові приймати відпочивальників. Ще буквально 2 зони на завершальній стадії облаштування. Розвиваючи рекреацію наше першочергове завдання – забезпечити людям безпеку та захистити ліс від вогню. Адже так люди не заходять в глибину лісу, а зосереджені край доріг. До того ж вогонь у рекреаційних зонах контрольований і є куди викинути сміття”, – повідомляє Подільський лісовий офіс.
Відвідування комплексів є безкоштовним. Геолокації нових відпочинкових зон – за посиланням.