додому Новини На Тернопільщині 2025 буде роком Івана Пулюя – таке рішення прийняли депутати...

На Тернопільщині 2025 буде роком Івана Пулюя – таке рішення прийняли депутати обласної ради під час сесії

725

На Тернопільщині 2025 буде роком Івана Пулюя – таке рішення прийняли депутати обласної ради під час сесії. Окрім цього, до Тернопільської обласної ради обрали і нового депутата від партії “За майбутнє” Зіновія Дольного, депутат працюватиме у складі постійної комісії з питань освіти, науки, молодіжної політики, фізичної культури і спорту.

На черговій сесії Тернопільської обласної ради депутати розглянули понад вісімдесят проєктів порядку денного. Серед важливого, те що 2025 рік на Тернопільщиині, буде роком Івана Пулюя. Таке рішення прийняли народні обранці області під час засідання. Ініціатором виступив Тернопільський національний технічний університет, який носить ім’я українського фізика. Наступного року навчальний заклад відзначатиме 180-річчя з дня народження видатного земляка.

Також на сесії Тернопільської обласної ради проголосували за виведення Володимира Труша і Ярослава Захарківа із депутатського корпусу. Щодо складання повноважень депутата обласної ради, голови фракції “Слуга народу” Ярослава Захарківа, “за” проголосував 41 депутат. Рішення, що стосувалося Володимира Труша, ухвалили 46 обранців області. Під час продовженого першого пленарного засідання виборча комісія постановила зареєструвати нового депутата Тернопільської обласної ради обраного в територіальному виборчому окрузі №3 від політичної партії «За майбутнє» Дольного Зіновія Богдановича. Він працюватиме у складі постійної комісії Тернопільської обласної ради з питань освіти, науки, молодіжної політики, фізичної культури і спорту. Також на сесії вирішили надіслати звернення до Президента України щодо присвоєння Любомиру КрУпі звання “Героя України”” (посмертно). Наступну сесію планують провести наприкінці липня – початку серпня.