Головна Новини На Тернопільщині спостерігають незначний ріст захворюваності на грип та ГРВІ

На Тернопільщині спостерігають незначний ріст захворюваності на грип та ГРВІ

849

На Тернопільщині спостерігають незначний ріст захворюваності на грип та ГРВІ. Хворіють зазвичай діти в садочка та школах, дорослі хворіють рідше. Хоч грип і прогресує, проте епідемії немає, запевняють епідеміологи. Тим часом нагадують, згідно з рекомендаціями Всесвітньої організації охорони здоров’я, аби запобігти захворюванню, щеплення від грипу потрібно проводити до початку епідемії.

Щоб не захворіти на грип та ГРВІ, потрібно завчасно вакцинуватися. Зі зниженням температур у Тернополі та області хворих на грип стало більше, проте епідемії немає, запевняють епідеміологи. Зазвичай більше та частіше хворіють діти в садочках та школах, дорослі як правило хворіють менше.

– Показник захворюваності він є таким, як і був попередні роки. За багато років ми більш-менш бачимо, що він відповідає тій порі, яка є на дворі. Якщо порівняти його з попереднім тижнем, то, звичайно відбувається зростання, проте ріст захворюваності незначний, – розповідає начальник відділу епідеміології ГУ Держсанепідслужби в Тернопільській області Марія Павельєва.

Щоб попередити захворювання, лікарі радять вакцинуватися. В області уже щеплено понад 1 285 осіб. Згідно з рекомендаціями Всесвітньої організації охорони здоров’я, вакцинувати потрібно до початку епідемії грипу та ГРВІ. У аптеках вакцини з’явилися ще в жовтні. Одна з них корейська “ДжіСі Флю” інша французька “Ваксігрип”.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here