додому Новини На телеканалі “ТV-4” стартує нова інформаційна програма “Єдина країна”

На телеканалі “ТV-4” стартує нова інформаційна програма “Єдина країна”

545

vlcsnap-2014-12-26-18h18m13s2Україна на зв’язку – єдина країна. Схід і Захід разом! Південь і Північ обмінюються інформацією. На телеканалі “ТV-4” стартує нова інформаційна програма. Найважливіші та найактуальніші новини за тиждень з Дніпропетровська, Івано-Франківська, Одеси, Рівного, Черкас, Чернівців і Тернополя відзавтра щосуботи о 19 годині.

Чим живе країна, що болить і чим пишаються мешканці її окремих областей, що їх поєднує і вирізняє. Люди, події, усе найважливіше та найактуальніше за тиждень – в одній програмі “Єдина країна”. Телекомпанія ТV-4 – одна з членів “Незалежної асоціації телерадіомовників України”, створеної з ініціативи активістів національних і регіональних теле- та радіокомпаній країни в травні 2000 року. Сьогодні в її складі – понад сотня регіональних ТРК, які хочуть і готові співпрацювати.

Програма “Єдина країна”  – це наступний крок після проведених раніше телемостів між телекомпаніями з різних областей. Рубрика “Єдина думка” щоразу висвітлює думки мешканців різних регіонів країни з приводу актуальної проблеми. Цього разу опитування стосувалось четвертої хвилі мобілізації. З перших вуст новини та думки мешканців Дніпропетровська, Івано-Франківська, Одеси, Рівного, Тернополя, Черкас, Чернівців – на нашому телеканалі щосуботи о 19 годині.