додому духовність На телеканалі TV-4 cтартує програма “Духовні роздуми”

На телеканалі TV-4 cтартує програма “Духовні роздуми”

492

В метушні сучасного життя так важливо зупинитися і подумати про духовне, озирнутися навколо нас є так багато людей, які потребують допомоги. З нагоди Великого посту на телеканалі TV-4 cтартує програма "Духовні роздуми". Священики розповідатимуть, як пережити Піст, аби відчути радість Воскресіння, а в рубриці "Твори добро" побачите історії людей, які попри труднощі, радіють життю.

З нагоди Великого Посту на телеканалі ТV-4 стартує програма "Духовні роздуми". Разом із священиками роздумуватимемо: Чому в житті буває важко? Яку молитву вислуховує Бог? Чи знаємо чого просимо? Робити добро – це дякувати Богу? Великий піст, кажуть священики,  добра нагода очистити душу і тіло, це своєрідна духовна мандрівка, можливість змінитися на краще.

– Цю духовну мандрівку я пропоную розпочати Вам, дорогі глядачі, разом з нами з Марійського духовного центру Зарваниця, – говорить ведуча Руслана Гриньо.

Священики з Зарваниці розкажуть, як достойно пережити Великий Піст, аби відчути правдиву радість Воскресіння. Духовно ж відчути любов Бога, йдучи Хресною дорогою в Зарваниці, пригадати Його біль, страждання на Хресті  зможете, дорогі глядачі, у першій програмі. А в рубриці "Твори добро" спробуємо разом допомогти унікальному хлопчику з Тернополя Сергійку Ткачуку. Хлопчик з дитинства не ходить та попри всі труднощі грає на скрипці, фортепіано, чудово співає та плаває різними стилями, а ще має найзаповітнішу мрію.

– Навчитися ходити, поїхати на змагання з легкої атлетики і виграти там, – каже Сергійко Ткачук.

Героями наступних програм може стати кожен, хто потребує допомоги та не складає рук і бореться з усіма труднощами в житті. Для цього Вам варто написати на сайт ТV-4. Туди ж можна надсилати і запитання до священиків. В наступних програмах Ви отримаєте відповіді. Починаючи працювати над програмою "Духовні роздуми" ми попросили благословення в Архиєпископа та Митрополита Тернопільсько-Зборівського Кир Василія Семенюка.

– Нехай Бог благословить Вас на ту таку гарну Божу справу. Ви тим самим можете збагатити духовно наш український народ, бачите Господь Бог Вами також послуговується, щоб його та Божа слава розповсюджувалася в нас на Україні. Дякую Вам за те, – говорить Архиєпископ та Митрополит Тернопільсько-Зборівський УГКЦ Кир Василій Семенюк.

Прем’єра програми "Духовні роздуми" в неділю, 9 березня об 11:40, повтори у вівторок о 8.05, в середу о 17.45 та в п'ятницю о 21.30. Проект стартує. Аби він мав продовження, ми заохочуємо долучатись меценатів і спонсорів. Творімо добро разом.