Головна Новини На Театральному майдані Тернополя грали у велетенські шахи

На Театральному майдані Тернополя грали у велетенські шахи

279

vlcsnap-2016-04-08-18h14m06s858Велетенські шахи грали на Театральному майдані Тернополя сьогодні. Так званими “Живими шахами ” стали учасники Інтелектуальної битви університетів, яка проходить у Тернополі впродовж 7 та 8 квітня. Організатори заходу запевняють, такі проекти дають змогу молоді не тільки весело та цікаво провести час, а й налагодити зв’язки з студентами інших міст.

Інтелектуальна битва університетів проходить в Тернополі вдруге. Участь у заході беруть студенти вищих навчальних закладів. Цьогорічними учасниками стали команди з різних куточків України. Протягом двох днів вони змагались за першість в різних інтелектуальних іграх і квестах.

Організатори заходу Громадська організація “Молодіжне об’єднання “Файне місто”, запевняє, основна мета проекту – це провести час з ровесниками в неформальній обстановці та показати тернополянам, що вільний від навчання час можна провести весело та корисно.

– Протягом цих двох днів будуть проводитися різні тренінги по особистісному питанню по лідерських якостях. Та різні ігри типу, дебати, Cash Flow, шахи, живі шахи, перепрошую. Ми хочемо створити комунікативний майданчик на рівні всієї України і в подальшому співпрацювати взагалі з молоддю, – розповідає організатор проекту Микола Миськів.

Організатори також розповіли, що переможці тримають нагороди та призи, а ще для усіх учасників проведуть вечірку.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here