Головна Новини На Театральному майдані монтують ковзанку, яка діятиме при будь-якій погоді

На Театральному майдані монтують ковзанку, яка діятиме при будь-якій погоді

1320

Покататися на ковзанах біля ялинки матимуть змогу тернополяни та гості міста впродовж новорічно-різдвяних свят. На центральній площі Тернополя почали облаштовувати ковзанку. Запрацювати вона має вже за тиждень, першого грудня, і діятиме як мінімум до 27 січня, допоки на площі стоятиме зимове містечко.

Ковзанку на центральній площі міста облаштовують вже вдруге. Вперше покататися на ковзанах біля ялинки тернополяни та гості міста мали можливість у 2016. У 2017 зробили перерву. А цього року знову вирішили облаштувати каток. Цьогоріч ковзанка буде більшою, ніж два роки тому, розповідає директор Тернопільського туристично-інформаційного центру Тарас Ковальчук. Змінили і місце її розташування.

– Через скарги, що ковзанка в той момент заважала проходу людей до ялинки на головній лінії Крушельницька – стела незалежності – драмтеатр – ялинка, то ми вирішили її змістити в сторону, щоб вона не заважала для людей перебуванню біля ялинки. Є багато ідей, що ковзанку треба було робити навколо ялинки. На жаль, це технічно неможливо, оскільки обладнання передбачає прямі труби і вони мають довжину 40 метрів, а в ширину кратні двом метрам, тому в нас ковзанка має 40 на 16 метрів, – каже директор Тернопільського туристично-інформаційного центру Тарас Ковальчук.

Для того, аби ковзанка замерзла, мінусові температури не обов’язкові. Її охолоджуватимуть за допомогою спеціального холодильного обладнання. Його встановлять вже на днях, поки що завершили підготовчі роботи.

Завершити усі роботи планують до кінця тижня і вже з першого грудня тернополяни та гості міста зможуть покататися на ковзанах. Працюватиме ковзанка як мінімум до 27 січня, допоки на Театральному майдані діятиме зимове містечко. Якщо ж сприятиме погода, будуть мінусові температури, то ламати лід ніхто не буде, ковзанка працюватиме, доти поки на ній можна буде кататися.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here