додому суспільство На Театральному майдані Тернополя в березні торгуватимуть квітами

На Театральному майдані Тернополя в березні торгуватимуть квітами

545

З початком календарної весни Театральний майдан Тернополя розквітне. Із першого березня у дерев'яних будиночках, де взимку продавали новорічно-різдвяні сувеніри, торгуватимуть квітами.

– Дані будиночки були поставлені ще з 30 грудня згідно рішення виконавчого комітету про організацію зимової торгівлі під час святкування Нового року та Різдва Христового. Згідно даного рішення ці будиночки мають стояти до 1 березня. Але у зв'язку з прийняттям нового рішення з 1 березня по 30 – організація квіткової ярмарки. Тобто, вони будуть тут находитися до 1 квітня, – розповідає заступник начальника управління торгівлі, побуту та захисту прав споживачів Тернопільської міської ради Богдан Ясеновський.

Продаватимуть на Театральному майдані усі квіти, окрім первоцвітів, які занесені до Червоної книги України та охороняються.  Із підприємців, аби поповнити цільові фонди міської ради, збиратимуть внески за торгівлю квітами. А гарна нагода придбати їх випаде ще у першій половині березня.

– 8 Березня в нас великий жіночий день, то більше чоловічий, чим жіночий, бо чоловіки бігають за квітами, а не жінки, ну, але всерівно десь приурочено до 8 березня, – каже Богдан Ясеновський.

Підприємці, які хочуть продавати квіти у дерев'яних будиночках на Театральному майдані Тернополя, можуть звернутись в міське управління торгівлі.