![vlcsnap-2021-07-12-15h59m17s932](https://tv4.te.ua/wp-content/uploads/2021/07/vlcsnap-2021-07-12-15h59m17s932-640x360.png)
На Співочому полі у парку «Національного відродження» вдруге відбулося родинне свято. Туди запросили прийти родинами, щоб познайомитись з особливими сім’ями Тернопільщини, які зробили вагомий вклад у розбудову й процвітання України. Зірковий гість вечора – Народна артистка України Оксана Білозір. Зазначимо, 2021 рік у Тернопільській області згідно з розпорядженням голови Тернопільської обласної ради проголошено Роком родини.