додому АТО На Сході Україні, у зоні бойових дій, вкрай бракує техніки

На Сході Україні, у зоні бойових дій, вкрай бракує техніки

537

vlcsnap-2014-12-23-15h59m06s166На Сході Україні, у зоні бойових дій, вкрай бракує техніки. Звичайне авто може врятувати життя бійцям, каже Ігор Радецький, який вже більше як пів року воює. Чоловік дякує усім волонтерам, які допомагають українським військовим, і сподівається на якісні зміни в Україні.

Ігор Радецький разом із сином Богданом вже пів року воює на Сході. Чоловік каже, іншого варіанту для України, як перемога – немає. Яким чином досягнути її – відповідає – наступом. Армія зараз сильна, каже Ігор Радецький, бойовий дух хлопців на висоті, проблема в наступному.

– В нас проблема – продажні політики і боягузливі генерали, ось наша проблема. Недавно був випадок. Взяли в полон, коли йому дали питання, що ти тут робиш, він каже, мене обманули, нам кажуть, що тут бандерівці їдять дітей, ну та їхня пропаганда. Питаємо його, що ти тут побачив, він каже: “Я побачив мужиків, які воюють за свою землю, коли вернусь – розкажу своїм”. Ми знаємо, що зараз дуже багато російських військових відказуються воювати.

Ігор Радецький воює біля Донецького аеропорту. У місцевих розповідає, ставлення до військових змінилося.

– Ситуація по Авдіївці. Ми маємо залишки, то віддаємо інвалідам, хворим, там ще дуже багато людей залишилося, ми помагаємо медикаментами, декому і грошима. А по Донецьку, то наша інформацію, бо звідти приїжджають люди, то говорять, що там дійсно голодають люди.

На Тернопільщину Ігор Радецький повернувся на кілька днів, аби побачитися з родичами та забрати реанімобіль, який віддала бійцям громада Малашівців. На Сході вкрай необхідна техніка, навіть звичайні автомобілі можуть врятувати нашим хлопцям життя.


– Дякуючи простому авто, який нам влітку подарували громада, я вивіз сина з бою. Реанімобілів дуже мало у військових частинах, а для ранених це лічені секунди. Автомобілі потрібні.

– Це не просто тільки віддати автомобіль, як правило, вони в такому стані, що потребують ремонту. Тому треба домовлятися з станціями. Нам дуже допомагає станція “4 на 4”. Це вже десь 15-тий автомобіль, який вони ремонтують безкоштовно. Ми даємо матеріали, а вони роботу всю виконують безкоштовно. Треба в загальному брати не тільки авто, а ще й займатися ремонтом, – додає громадський активіст Андрій Об’єщик.

Хто має можливість дати бійцям на Схід авто – можете звертатися в редакцію TV-4 за номером 43-35-24. Або ж до громадських активістів – 067-161-58-78. Тим часом Ігор Радецький дякує усім волонтерам, за допомогою яких наші бійці не голодні, одягнуті і мають хоча б елементарну техніку. Чоловік сподівається й на позитивні зміни в мирній частині України.

– Стримуючи там ворога, ми надіємося, що тут також будуть зміни, бо як не буде змін, то ми приїдемо і будемо міняти. Кров, що там пролита, не має бути даремною, повинні бути зміни.