додому політика На сесії тернопільської міськради говорили про не включення до перспективного складу Збройних...

На сесії тернопільської міськради говорили про не включення до перспективного складу Збройних Сил України 11-ї Тернопільської окремої гвардійської артбригади

560

Працювали сьогодні депутати Тернопільської міської ради. Під час засідання 26-ї сесії прийняли звернення до Президента України та Міністра оборони щодо збереження 11-ї окремої гвардійської артбригади. Також, серед іншого, депутати міськради приймали у комунальну власність окремі гуртожитки, затверджували зміни до бюджету та ще на рік продовжили угоду з Малашівецькою сільською радою про подальшу співпрацю щодо вивозу сміття з Тернополя.

Засідання 26-ї сесії тернопільські депутати почали з привітань – Михайла Головка, як новообраного народного депутата та місцевих депутатів- іменинників. Далі прийняли звернення до Президента та Міністра оборони України. У зверненні йдеться: Тернопільська міська рада стурбована не включенням до перспективного складу Збройних Сил України одинадцятої Тернопільської окремої гвардійської артбригади.
 
– Розділяючи прагнення та наміри зміцнити обороноздатність держави, звертаємось до Вас щодо прийняття рішення про збереження 11 гвардійської артбригади у складі Збройних Сил України. Тернопільська міськрада здійснить необхідні кроки для налагодження тісної співпраці всіх гілок влади з питань функціонування бригади, сприятиме зміцненню її матеріально-технічної бази, боєздатності та розвитку, – каже секретар Тернопільської міської ради Ігор Турський.
 
Говорили і про виконання бюджету міста за останніх девять місяців, при плані 537 мільйонів гривень, надійшло 529. За рахунок недоотримання субвенцій з державного бюджету міська рада рік завершуватиме із заборгованністю.  
 
– За рахунок недоотримання субвенцій з держбюджету, зокрема в сумі 3,8 мільйона, допущено заборгованість по пільгах та субсидіях населенню по комунальних платежах – 1,7 мільйонів, і по відшкодуванню коштів за пільговий проїзд гродмадян в сумі – 2,1 мільйона, – розповіла заступник міського голови Тернополя Вікторія Остапчук.
 
Серед іншого, депутати Тернопільської міськради продовжили договір з сільською радою Малашівець. Угоду підписали ще на рік, відповідно до неї, Тернопільська міська рада виділила Малашовецькій сільській раді 50 тисяч гривень. На які саме потреби використати ці гроші, вирішуватиме сільська рада Малашівців. Натомість сміття з Тернополя продовжать вивозити на Малашовецьке сміттєзвалище. Порозуміння з мешканцями, розповідає Олег Соколовський, є.
 
– Ми проводимо рекольтивацію сміттєзвалища, це проводиться постійно, робляться заходи, щоб фермерам не створювати незручностей, бо навколо поля. Було три толоки по Малашівцях, де забирали мілка фракція відходів і очищали поля. Також  поставлена сітка, яка не дозволяє розлітатись відходах. До нас приїжджали кілька перевірок, навіть з Києва були екологи, і вони здивовані станом міттєзвалища і в них зауважень до утримання сміттєзвалища не було взагалі, – розповідає заступник начальника управління ЖКГ Олег Соколовський.
 
TV-4