![vlcsnap-2022-02-09-14h52m51s757](https://tv4.te.ua/wp-content/uploads/2022/02/vlcsnap-2022-02-09-14h52m51s757-640x360.png)
У порівнянні з минулим роком на Тернопільщині безробітних стало менше, а вакансій більше. Найбільш затребуваними на ринку праці є водії, продавці, слюсарі, швачки та очільники відділень. Більше розповість Яна Шайнюк.
У порівнянні з минулим роком на Тернопільщині безробітних стало менше, а вакансій більше. Найбільш затребуваними на ринку праці є водії, продавці, слюсарі, швачки та очільники відділень. Більше розповість Яна Шайнюк.