додому Головні На розвиток медицини у сільській місцевості Тернопільщина отримає 178 мільйонів гривень

На розвиток медицини у сільській місцевості Тернопільщина отримає 178 мільйонів гривень

506

На розвиток системи охорони здоров’я у сільській місцевості Тернопільщина отримає 178 мільйонів гривень. В управлінні уже знають, куди ці гроші спрямувати.

Медичну реформу поступово впроваджують. У Тернопільській області 95% лікувальних закладів вже мають персональні комп’ютери для подальшої електронної реєстрації пацієнтів. В управлінні охорони здоров’я удосконалюють також другу і третю ланки ндання медичних послуг.

– Ми працюємо і закінчуємо створення кардіологічного центру, який буде працювати на рівні університетської лікарні. Це питаня стоїть лінійного прискорювача для надання допомоги нашим онкологічним хворим. Вторинна допомога – це ми працюємо над створенням госпітальних округів, – розповідає начальник управління охорони здоров’я Тернопільської ОДА Володимир Богайчук.

На розвиток системи охорони здоров’я у сільській місцевості Тернопільська область отримає 178 мільйонів гривень. За ці кошти планують побудувати 12 нових амбулаторій, більше 50-ти відреконструюють.

– Ми відпрацьовуємо над створенням мережі і максимального раціонального використання тих коштів, забезпеченням транспортом, обладнанням, забезпечення житлом, будівництвом нових амбулаторій, тобто сьогодні ми відпрацьовуємо ось ці напрямки роботи, – каже Володимир Богайчук.