додому Новини На Різдво в Тернопільській області відбулося 4 пожежі

На Різдво в Тернопільській області відбулося 4 пожежі

465

Рятувальники  Тернопільщини повідомили, що на Різдво ліквідували 4 пожежі.

У селі Гаї Великогаївської ТГ Тернопільського району виникла пожежа житлового будинку. Знищено дерев’яні конструкції покриття, 4 металопластикових вікна та речі домашнього вжитку, пошкоджено металеве покриття на площі 125 м кв. Від вогню врятовано даний житловий будинок.
Поблизу залізничного переїзду біля села Прошова Великогаївської ТГ Тернопільського району виникла пожежа дизельного тепловоза. Пошкоджено моторне відділення на площі 10 м кв. Від вогню врятовано тепловоз.
У селі Новостав Шумської ТГ Кременецького району виникла пожежа господарської будівлі. Знищено покриття на площі 30 м кв., пошкоджено перекриття та 6 скл./м дров на площі 30 м кв. Від вогню врятовано дану господарську та розташований поряд житловий будинок.
 У с. Горинка Кременецької ТГ Кременецького району виникла пожежа житлового будинку. Вогнем знищено покриття, перекриття, пральну машину та холодильник, пошкоджено облицювання стін та речі домашнього вжитку на загальній на площі 60 м кв. Від вогню врятовано даний житловий будинок та розташовану поряд господарську будівлю.