додому благоустрій На ремонт тротуарів із міського бюджету виділили понад 6 мільйонів гривень

На ремонт тротуарів із міського бюджету виділили понад 6 мільйонів гривень

760

У Тернополі разом із ремонтом доріг взялися ремонтувати  і тротуари. Частину із них відремонтують капітально і їх перелік вже затвердили. Наразі на роботи виділено понад 6 мільйонів гривень.

На ремонт тротуарів із міського бюджету виділили понад 6 мільйонів гривень. За ці гроші заплановано капітально відремонтувати 17 об’єктів. Із настанням тепла таких вже зроблено два.

– Станом на сьогоднішній день уже завершені роботи, розпочаті в прошлому році на двох вулицях – це вулиця Лозовецька і ділянка вулиці Новий світ. Від вулиці Вільхової до вулиці Наливайка. На тих двох об’єктах роботи завершені, – розповідає головний інженер відділу технічного нагляду ТМР Ярослав Копча.

Наразі ще триває ремонт на вулицях Князя Острозького біля філармонії, Танцорова, Глиняна та Білецька. Тротуари ремонтуватимуть впродовж року.

– Буде проведено роботи на вулиці Карпенка, Дубовецькій, Богдана Хмельницького, від вулиці Качали до Родини Барвінських, Івана Франка, Пушкіна, Микулинецькій, це ділянка від вул. Гребінки до шляхопроводу через залізничну колію, – розказує Ярослав Копча.

На цих вулицях проведуть комплекс робіт: замінять бордюрний камінь, влаштують поребрик, на деяких вулицях – металеву турнікетну огорожу.

– Ті кошти, які закладені, це є початкова сума. Я впевнений, що з перевиконанням бюджету міста ми зможемо спланувати ще більше об’єктів, які будуть капітально відремонтовані, – каже міський голова Тернополя Сергій Надал.