![mini_DSC_0047-1024x683-1](https://tv4.te.ua/wp-content/uploads/2023/12/mini_dsc_0047-1024x683-1-640x427.jpg)
У Теребовлі відновили роботу годинника, що стоїть на міській ратуші. Тепер він регулярно б’є куранти кожну годину, а о 12:00 звучить мелодія Державного Гімну.
Годинник розташований на вежі ратуші. Вона є однією з туристичних локацій міста. Тут оформили оглядовий майданчик, з якого видно краєвиди Теребовлі. Перший годинник на ратуші з’явився тоді, коли й сама будівля, — на початку 20 століття.
Сучасний годинник встановили тут на початку літа 2021 року, але перед повномасштабним вторгненням він зламався. Два роки з вежі ратуші лунали лише сирени про повітряну тривогу.