додому благоустрій На поточний ремонт доріг у Тернополі грошей досі немає

На поточний ремонт доріг у Тернополі грошей досі немає

329

У місті зараз капітально ремонтують вулицю Симоненка та проїжджу частину під залізничним мостом неподалік "шостого" магазину. А от поточний, ямковий ремонт комунальники поки відклали – не вистачає грошей. Тернопільські комунальники сподіваються на допомогу області. Є рішення заступника голови Тернопільської облдержадміністрації про виділення більше двох мільйонів гривень на поточний ремонт міських доріг, кажуть у міськраді. За ці гроші зможуть  провести ямковий ремонт 9 вулиць.

У Тернополі вулиць, які потребують поточного ремонту, ще чимало. І хоча на календарі вже середина серпня, ямковий ремонт доріг поки не відновили. Комунальники чекають субвенцій з обласного бюджету – два мільйони вісімсот тисяч гривень. Як тільки гроші будуть, розпочнуть поточний ремонт доріг. Для цього необхідне рішення сесії Тернопільської обласної ради, яка вже вісім місяців не приймає обласного бюджету. На ямковий ремонт у Тернополі чекає 9 вулиць.

Ярослав Копча, головний інженер відділу технічного нагляду Тернопільскої міськради: "Це вулиця Бродівська, Промислова, об'їзна дорога, окрім вулиць 15 квітня і Протасевича вся решта об'їзна дорога. На даний час на цих вулицях ми провели ліквідацію глибоких вибоїн, але дані вулиці потребують і належного поточного ремонту, точніше вони потребують і капітального ремонту, але це дуже великі гроші".

Якщо дотацій з обласного бюджету цього року не буде, комунальники зремонтувати дороги не зможуть. Вже зараз є борг у розрахунку з підрядними підприємствами.

Ярослав Копча, головний інженер відділу технічного нагляду Тернопільскої міськради: "Є на даний час і виконані роботи, а підрядні організації проплати не отримали. Платіжні доручення в казначействі. Казначейство не проводить перерахунок коштів. У тих коштах є і матеріал, і заробітня плата робітників. Постачальники матеріалів і всього не дають зараз вже в борг, тільки по попередній передоплаті".