додому Головні На подушках, які шиють у Чорткові, сплять європейці

На подушках, які шиють у Чорткові, сплять європейці

2257

Перо-пухова фабрика була у Чорткові ще в сімдесятих роках минулого століття. Зараз це “Біллербек-Україна”, компанія знаходиться у власності німецького інвестора. Займається виготовленням постільних речей: це ковдри, подушки, наматрацники. Асортимент – величезний, на будь-який смак та товщину гаманця. Проте, запевняють тут, навіть дешеві подушки роблять якісними та безпечними.

 

-Ми вкладаємо навіть в сенс дешевої перової подушки дуже багато праці з точки зору її чистоти і з точки зору її функціональності, як подушки. Наша вся лінійка чи від дешевого виробу і до найдорожчого, котрі ми, в тому числі, експортуємо, вони всі одинакові. В нас немає варіантів якості для ринку України, чи варіантів якості для ринку Німеччини, чи то Великобританії, – каже генереальний директор “Billerbeck-Україна” перо-пухова фабрика ОЛЕКСАНДР ФЕДОРЕЙКО.

Близько половини усієї продукції компанії йде на екпорт до Європи. Готові вироби – подушки та ковдри – експортують у співпраці з “Біллербеком” німецьким до Німеччини, Австрії, Швейцарії, Угорщини. Олександр Федорейко запевняє: на собі відчув переваги дії Зони вільної торгівлі. Вести бізнес стало значно простіше.