![404407345_671997121785767_7150924231790795715_n](https://tv4.te.ua/wp-content/uploads/2023/11/404407345_671997121785767_7150924231790795715_n-640x427.jpg)
20 листопада рятувальники допомогли медпрацівникам відбуксирувати карету швидкої медичної допомоги, яку через негоду винесло на бездоріжжя на шляху до хворого в с. Старий Тараж Почаївської ТГ Кременецького району.
” За допомогою троса, здійснено відбуксирування на тверде дорожнє покриття карети швидкої медичної допомоги, котра, під час слідування до хворого, застрягла на ґрунтовій дорозі через несприятливі погодні умови.” – Зазначають на Фейсбук-сторінці ГУ ДСНС у Тернопільській області.