Головна Новини На піку популярності у світі продовжує залишатись мода на все українське, –...

На піку популярності у світі продовжує залишатись мода на все українське, – Роксолана Богуцька

487

vlcsnap-2016-05-18-17h36m11s827Демократичність стилю – це основна модна тенденція, про яку говорить львівська дизайнерка Роксолана Богуцька, яка нещодавно відвідала наше місто. Серед різноманіття колекцій, створених світовими дизайнерами, обрати щось до смаку може кожен. Проте не варто забувати і про те, що на піку популярності продовжує залишатись мода на все українське.

Головна модна тенденція, каже дизайнерка Роксолана Богуцька, незмінна вже добрий десяток років. Це жіночність та елегантність вбрань. Такими є і її колекції, щоправда, із незмінними етнічними мотивами. Серед різноманіття колекцій різних брендів, переконана дизайнерка, обрати стильну річ собі до смаку може кожен.

– Коли мене запитують, що модно зараз в цьому сезоні, я відповідаю, що зараз мода страшенно демократична. І кожен з нас повинен вибрати собі свій стиль, свій силует. Взагалі модні дуже однотонні пастельні кольори, модні, власне, натуральні тканини так як в льоні, так і натуральні тканини в шовкові, в шифонові, знов таки, дуже летючі силуети. Дуже різні довжини, – розповідає дизайнер Роксолана Богуцька.

Все більшої популярності набирають речі ексклюзивні. Про це говорить миколаївська дизайнерка Ріна Бударіна.

– По свому существу масс-маркет уже начинает изживать себя. Люди интересуются более єксклюзивными вещами, более точечными. Пусть это будет не завален гардероб, а какие-то вещи универсальные, платья, которые можно одеть и вечером и на работу, – говорить дизайнер Ріна Бударіна.

В індустрії моди на піку популярності продовжує перебувати українська мода. Вона виходить за межі подіуму діаспори, тож все більше дизайнерів мають можливість представити свої колекції на світових подіумах.

– Ми цікаві, власне, тим, що багато дизайнерів використовують оці етномотиви, наші українські етномотиви. Так чи інакше – якось вони представлені, чи дуже делікатно, але я бачу подив. Я бачу, що ще настільки є можливість розкривати Україну світові. Ви навіть собі не уявляєте, який в нас величезний потенціал, – каже Роксолана Богуцька.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here