Головна Новини На Новий рік на Тернопільщині буде мороз

На Новий рік на Тернопільщині буде мороз

477

gradusnikТакий теплий грудень, який видався цього року, пам’ятають хіба що дуже дорослі тернополяни. Температура повітря навіть досягала історичного максимуму. Але синоптики запевняють, похолодання все ж таки прийде. І, можливо, Новий рік Тернопільщина зустріне зі снігом.

Цього року перший місяць зими для тернополян видався на диво теплим. У одному із дворів Тернополя навіть зацвіла акація. А окремі дні били рекорди за температурними показниками. Так 21 грудня температура повітря у Тернополі досягла історичного максимуму – 10 градусів тепла, останній раз таке було у 1960 році.

– Ми цього річ повторили історичний показник, який спостерігався в 1960 році – це було 10 градусів тепла в місті Тернопіль. Ось і ті температурні показники, які ми зараз спостерігаємо, вони є достатньо високими. І перша, і друга декада грудня перевищували по температурі кліматичні норму на 5 градусів. Ми не можемо казати, що це якесь аномальне явище, оскільки в нас такі температури вже спостерігалися в грудні. Але близьким цей місяць буде до одного з найтепліших за весь період спостереження це точно, – розповідає  завідувач сектору організації робіт Тернопільського обласного гідрометеоцентру Оксана Софінська.

Зниження температури спостерігатиметься ближче до новорічної ночі.

– Ближче до новорічної ночі ми очікуємо, що і денні, і нічні температури повітря будуть нижче нуля. Тобто ми очікуємо підхід потужного антициклону з Північного Сходу, який повинен принести зниження температурних показників, – каже Оксана Софінська.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here