додому надзвичайне На новорічно-різдвяні свята активізуються квартирні злодії, попереджає міліція

На новорічно-різдвяні свята активізуються квартирні злодії, попереджає міліція

409

Якщо ви запланували на новорічно-різдвяні свята вирушити у гості, не забудьте подбати про безпеку власних домівок. Саме на свята активізуються квартирні злодії. Міліціонери радять попросити родичів та сусідів приглянути за квартирою.

Під час новорічно-різдвяних свят чимало людей залишають без нагляду свої домівки. Це добре знають квартирні крадії. І залюбки цим користуються. Часто вони промишляють не у рідному місті, гастролюють по інших. Проте і Тернопіль напризволяще не покидають. Тому правоохоронці закликають не втрачати пильності. Йдучи з дому, варто попросити сусідів, рідних чи знайомих приглянути за ним.

– Буквально мали це 4 роки назад, коли людина побачила, що в під'їзді незнайомець крутиться, своєчасно проінформували, виїхав наряд служби з дільничним інспектором міліції, затримали і в подальшому виявилось, що дана особа скоїла ще більше десяти квартирних крадіжок, – розповів заступник начальника УМВСУ в Тернопільській області Василь Облещук.

Якщо і ви помітили щось подібне – негайно телефонуйте у міліцію за номером 102. Бо й міліціонерам у святкові дні не до відпочинку. Для них це час посиленого чергування.

– З 30 грудня по 10 січня ми залучаєм додаткові наряди міліції у спальні райони. Більшу частину працівників в цивільній формі одягу ми ділимо на мікрорайони, шляхом патрулювання несуть службу, – каже Василь Облещук.