додому Новини На Новому Світі обіцяють облаштувати універсальний спортивний майданчик

На Новому Світі обіцяють облаштувати універсальний спортивний майданчик

1856

До нового навчального року на Новому Світі обіцяють облаштувати універсальний спортивний майданчик. Поле зі штучним покриттям для ігрових видів спорту облаштують поруч із другою школою. При цьому старе, велике футбольне поле обіцяють зберегти.

Універсальні спортивні майданчики продовжують зводити у Тернополі.

– В цьому році ми продовжуємо практику будівництва універсальних спортивних майданчиків для всіх ігрових видів спорту. Три тернопільських школи отримають такі майданчики. Це школа №2, школа №16, а також школа №11. Власне, сьогодні я спілкувався з мешканцями Нового світу, які надавали свої пропозиції, побажання, де вони хочуть цей майданчик розмістити. Є думка директора школи, думаю, що ми дійдемо до спільної згоди і на території цієї школи постане сучасний новий майданчик, – розповідає міський голова Тернополя Сергій Надал.

На Новому світі біля другої школи є великий старий стадіон. Тож наразі вирішується питання де постане новий універсальний майданчик для занять ігровими видами спорту.

– Багато років ми мали цю проблему, тому що десь недавні роки є спеціальна територія, де мусить бути гарна спортивна площадка, але в силу об’єктивних і суб’єктивних причин все таки вона не була зроблена. Але цього року ми вже на черзі, слава Богу, – говорить директор ТНВК “Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. – правовий ліцей №2” Інна Іванюк.

– Люди просять зберегти поле в такому вигляді, як воно є. Поле дійсно хороше, не зважаючи, треба зробити деякі поправки на те, що треба, все ж таки, відновити трав’яне покриття. Але на цьому полі займається дуже багато вже дорослих спортсменів. Інша частина просить невелике поле, яке могло би бути придатне для занять футболом невелике, міні-футболом. Тому дуже гарно якраз в нас в цьому плані получається, що в нас є одна частина території, де ми можемо облаштувати такий майданчик, і зберегти поле в існуючих розмірах, – пояснює депутат Тернопільської міської ради Олег Нитка.

На новому світі спортмайданчик обіцяють звести до початку нового навчального року.