додому Головні На незручності через будівництво “McDonalds” у Тернополі нарікають підприємці, які працюють поруч

На незручності через будівництво “McDonalds” у Тернополі нарікають підприємці, які працюють поруч

1284

Конфлікт через будівництво закладу харчування “McDonalds” у Тернополі. Підприємці по сусідству нарікають, що із початком будівельних робіт транспорт, який постачає продукти у їхні магазини, не має змоги проїхати до торгових точок. Забудовники ж запевняють – їхні дії законні, а місця для проїзду автівок достатньо. Сторони конфлікту слухала Анастасія Солтисяк.

Пані Тетяна працює продавчинею у магазині молочної продукції. Аби продукти у її крамниці були свіжими, їх постачають щодня. Жінка скаржиться, через будівництво закладу фаст фудуMcDonalds” навпроти, автівка із товаром не має можливості проїхати.

Ну, вони не правильно. Вот вони поставили забор. Машина, ні з товаром не заїде, ні покупець не заїде, нічо не заїде. Ну, а ми ж тут працюємо, ми ж тут люди, нє? – каже тернополянка ТЕТЯНА.

Тому факту, що у Тернополі з’явиться заклад харчування  “McDonalds”  багато тернополян зраділи. Однак для підприємців по сусідству, це стало проблемою. Нарікають, коли, планували будівництво, замовник обіцяв, що роботу розпочнуть за 8 метрів, а машини будуть мати змогу проїжджати. Нині ж з’ясувалась, що цю відстань врахували не від тротуару, а від їхніх магазинів. У розпачі, підприємці почали перешкоджати роботі і перекрили рух. Забудовники ж переконують – усе роблять згідно з документами. Усі свої роботи погоджували із міською владою та поліцією. Долучалися до обговорень і підприємці.

Перед початком всіх робіт погодження проходили з міською владою, проходили громадські слухання на рівні району, на рівні міста, потім була сесія міськради, тобто все це проходило. І люди, які хотіли щось сказати, щось заперечити – вони мали, напевно, 3-4 можливості це зробити, – каже представник забудовника СЕРГІЙ.

Підприємці ж кажуть, якщо усіх їхніх побажань не врахують, вони протидіятимуть будь-якому будівництву.