Головна Новини На найближчій сесії міської ради бюджет міста збільшать на понад 16 мільйонів...

На найближчій сесії міської ради бюджет міста збільшать на понад 16 мільйонів гривень

302

vlcsnap-2015-11-18-18h20m31s273Розглянули більше 30 питань, прийняли рішення про внесення змін до бюджету міста Тернополя на 215 рік та затвердили новий регламент роботи виконавчого комітету міської ради, щоб адаптувати його до діючого законодавства, на першому засіданні новообраного виконавчого комітету у Тернополі.  А також, міськвиконком назначили дату наступної сесії міської ради.

24 листопада відбудеться чергова сесія міської ради Тернополя, планують збільшити бюджет міста на 16 мільйонів 748 тисяч гривень.

– Найбільш такі головніші з них – це найперше буде спрямовано на заробітню плату працівникам позашкільної та дошкільної освіти, тобто дитячі садочки і різні групи- 3 мільйона 133 тисячі гривень. Крім того буде спрямовано на заробітню плату вчителям по школях – більше півтора мільйона гривень. Хоча це є завдання кабінету міністрів уряду, які зобов’язані фінансувати дані статті видатків. Оскільки уряд не фінансує, на жаль, освіту і медицину ми змушені , знову таки виділяти кошти з міського бюджету. Крім цього буде спрямовано для проведення ремонтів робіт і придбання необхідного інвентаря для дитячого садочку №3 на вулиці Юності – мільйон сімсот вісімдесят тисяч гривень. З тою метою, щоб до кінця року завершити, і садок почав функціонувати, – говорить міський голова Тернополя Сергій Надал.

Частина запланованих коштів буде спрямована на додаткове харчування в лікарнях, школах та дитячих садочках . Сто тисяч гривень виділять на харчування дітей, батьки яких є учасниками Антитерористичної Операції . Гроші спрямують і на придбання медичних медикаментів, сучасне обладнання у лікарні, інвентар у спортивні школи та на підтримку малозабезпечених сімей.

– Виділено 208 тисяч для того, щоб придбати нові, сучасні монітори для спостереження за тяжкими хворими для кожної з лікарень міста Тернополя. У галузі спорту виділяється 340 тисяч гривень для надання необхідного спорядження для учнів нашої спортивної школи з футболу. Багато років на це коштів взагалі не виділялося. Було багато нарікань батьків, що це все робиться за кошти батьків, тому зараз на це виділяються кошти, щоб купити необхідне спорядження для дітей, які займаються спортом у спортивній школі, – каже Сергій Надал.

А ще гроші підуть на проектування інженерних комунікацій земельних ділянок для учасників Антитерористичної Операції, планують продовжити реконструкцію набережної, покращити освітлення міста, роботу ліфтів, будинків та удосконалити міжквартальні проїзди.

 

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here