![vlcsnap-2020-08-31-13h13m33s128](https://tv4.te.ua/wp-content/uploads/2020/08/vlcsnap-2020-08-31-13h13m33s128-640x360.jpg)
На набережній Тернопільського ставу відкрили Алею пам’яті захисників України. Саме так, 29 серпня, тернополяни вшанували пам’ять наших хлопців, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України
На набережній Тернопільського ставу відкрили Алею пам’яті захисників України. Саме так, 29 серпня, тернополяни вшанували пам’ять наших хлопців, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України