![375601506_6672614472777325_8669777954609174884_n](https://tv4.te.ua/wp-content/uploads/2023/09/375601506_6672614472777325_8669777954609174884_n-640x480.jpg)
На військовому цвинтарі «Пантеон Героїв», що на Микулинецькому кладовищі, почали встановлювати пам’ятні знаки.
Про це написала на своїй сторінці у Fb Дарця Веретюк.
“Сьогодні було встановлено перші пам’ятні знаки на військовому цвинтарі «Пантеон Героїв», що на Микулинецькому кладовищі. Знайти поховання героя Віталія Дереха тепер буде простіше. Скоро буде виготовлене і фото, висаджено ялівець, облаштовано територію. Дякую, що пам’ятаєте,” – додала дівчина.